Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Järvenpään Auto-Arita
Espoo, Järvenpää, Imatra & Lappeenranta

Järvenpään Auto-Arita

Osoite

Alhotie 8, 04430 Järvenpää

Puhelinnumero

0300 472 207

Sähköposti

info@autoarita.fi

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Uudet autot

Niko Lintula

Automyynti

0400 521 585

niko.lintula@autoarita.fi

Juha Haapasaari

Automyynti

040 175 9599

juha.haapasaari@autoarita.fi

Virpi Mäkeläinen

Autosihteeri

040 756 8746

virpi.makelainen@autoarita.fi

Petri Myllylä

Vaihtoautopäällikkö

040 197 0747

petri.myllyla@autoarita.fi

Markku Virta

Automyynti

0400 989 459

markku.virta@autoarita.fi

Arttu Orttenvuori

Myyntijohtaja

040 145 1254

arttu.orttenvuori@autoarita.fi

Vaihtoautot

Niko Lintula

Automyynti

0400 521 585

niko.lintula@autoarita.fi

Juha Haapasaari

Automyynti

040 175 9599

juha.haapasaari@autoarita.fi

Virpi Mäkeläinen

Autosihteeri

040 756 8746

virpi.makelainen@autoarita.fi

Petri Myllylä

Vaihtoautopäällikkö

040 197 0747

petri.myllyla@autoarita.fi

Markku Virta

Automyynti

0400 989 459

markku.virta@autoarita.fi

Hallinto

Ari Vähämöttönen

Toimitusjohtaja

020 7580 701

ari.vahamottonen@autoarita.fi

Arttu Orttenvuori

Myyntijohtaja

040 145 1254

arttu.orttenvuori@autoarita.fi

Huolto

Janne Eerola

jälkimarkkinointipäällikkö

0300 472 207

janne.eerola@autoarita.fi

Ari Vähämöttönen

Toimitusjohtaja

020 7580 701

ari.vahamottonen@autoarita.fi

Antti Virtanen

Huoltoneuvoja

0300 472 207

antti.virtanen@autoarita.fi

Markus Huuskonen

mekaanikko


Jouni Lindqvist

mekaanikko


Ilkka Tikkanen

mekaanikko


Jere Holopainen

mekaanikko


Korikorjaamo

Juha Kerola

korimekaanikko


Varaosat

Heimo Anttila

varaosamyyjä


heimo.anttila@autoarita.fi

Rosa Lindfors

varaosamyyjä

020 7580 704

rosa.lindfors@autoarita.fi

Automyynti:


Arita Espoo

0300 472218

Järvenpään Auto-Arita

020 7580 700

Saimaan Auto-Arita Imatra

0300 472 200

Saimaan Auto-Arita Lappeenranta

0300 472 216









nwdb