Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Järvenpään Auto-Arita
Espoo, Järvenpää, Imatra & Lappeenranta

Järvenpään Auto-Arita

Osoite

Alhotie 8, 04430 Järvenpää

Puhelinnumero

0300472207

Sähköposti

info@autoarita.fi

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Uudet autot

Niko Lintula

Automyynti

0400 521585

niko.lintula@autoarita.fi

Markku Virta

Automyynti

0400 989459

markku.virta@autoarita.fi

Virpi Mäkeläinen

Autosihteeri

040 756 8746

virpi.makelainen@autoarita.fi

Petri Myllylä

Vaihtoautopäällikkö

040 1970747

petri.myllyla@autoarita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja

040 8484054

tomi.orava@autoarita.fi

Arttu Orttenvuori

Myyntijohtaja

040 1451254

arttu.orttenvuori@autoarita.fi

Vaihtoautot

Niko Lintula

Automyynti

0400 521585

niko.lintula@autoarita.fi

Markku Virta

Automyynti

0400 989459

markku.virta@autoarita.fi

Virpi Mäkeläinen

Autosihteeri

040 756 8746

virpi.makelainen@autoarita.fi

Petri Myllylä

Vaihtoautopäällikkö

040 1970747

petri.myllyla@autoarita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja

040 8484054

tomi.orava@autoarita.fi

Varaosat

Heimo Anttila

varaosamyyjä


heimo.anttila@autoarita.fi

Rosa Lindfors

varaosamyyjä

020 7580 704

rosa.lindfors@autoarita.fi

Korikorjaamo

Juha Kerola

korimekaanikko


Tomi Mäkinen

Korimekaanikko


Huolto

Ari Vähämöttönen

Jälkimarkkinointipäällikkö


ari.vahamottonen@autoarita.fi

Janne Eerola

Huoltoneuvoja

0300472207

janne.eerola@autoarita.fi

Antti Virtanen

Huoltoneuvoja

0300472207

antti.virtanen@autoarita.fi

Markus Huuskonen

mekaanikko


Jouni Lindqvist

mekaanikko


Ilkka Tikkanen

mekaanikko


Jere Holopainen

mekaanikko


Automyynti:


Arita Espoo

0300 472218

Järvenpään Auto-Arita

020 7580 700

Saimaan Auto-Arita Imatra

0300 472 200

Saimaan Auto-Arita Lappeenranta

0300 472 216









nwdb