Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Saimaan Auto-Arita Imatra
Espoo, Järvenpää, Imatra & Lappeenranta

Saimaan Auto-Arita Imatra

Osoite

Tuomaankuja 9, 55100 Imatra

Puhelinnumero

0300 472 200

Sähköposti

heli.paakkinen@arita.fi

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Hallinto

Heli Paakkinen

Autosihteeri

heli.paakkinen@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja

040 848 4054

tomi.orava@autoarita.fi

Huolto

Esko Mustonen

Huoltopäällikkö

esko.mustonen@arita.fi

Heikki Martikainen

Huoltoneuvoja/varaosamyyjä

heikki.martikainen@arita.fi

Korikorjaamo

Esko Mustonen

Huoltopäällikkö

esko.mustonen@arita.fi

Vaihtoautot

Teemu Sallinen

Automyyjä

040 589 5867

teemu.sallinen@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja

040 848 4054

tomi.orava@autoarita.fi

Varaosat

Heikki Martikainen

Huoltoneuvoja/varaosamyyjä

heikki.martikainen@arita.fi

Marco Milistver

Varaosamyyjä

marco.milistver@arita.fi

Vuokraamo

Esko Mustonen

Huoltopäällikkö

esko.mustonen@arita.fi

Automyynti:


Arita Espoo

0300 472218

Järvenpään Auto-Arita

020 7580 700

Saimaan Auto-Arita Imatra

0300 472 200

Saimaan Auto-Arita Lappeenranta

0300 472 216