Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Arita Espoo
Espoo, Järvenpää, Imatra & Lappeenranta

Arita Espoo

Osoite

Niittymaantie 8, 02200 Espoo

Puhelinnumero

0300 472218

Sähköposti

espoo@arita.fi

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Uudet autot

Axel Lund

Myyntipäällikkö

040 9208625

axel.lund@arita.fi

Juha Haapasaari

Automyyjä

040 1759599

juha.haapasaari@arita.fi

Jussi Airio

Automyyjä

040 7199567

jussi.airio@autoarita.fi

Teemu Rahkonen

Automyyjä

040 9208610

teemu.rahkonen@arita.fi

Vaihtoautot

Axel Lund

Myyntipäällikkö

040 9208625

axel.lund@arita.fi

Juha Haapasaari

Automyyjä

040 1759599

juha.haapasaari@arita.fi

Jussi Airio

Automyyjä

040 7199567

jussi.airio@autoarita.fi

Teemu Rahkonen

Automyyjä

040 9208610

teemu.rahkonen@arita.fi

Huolto

Sami Anttilainen

Työnjohtaja

040 8262553

sami.anttilainen@arita.fi

Jouni Koskinen

Työnjohtaja

040 9208614

jouni.koskinen@arita.fi

Ville Laakso

työnjohtaja

040 920 8626

ville.laakso@arita.fi

Pekka Nuutinen

Korjaamo- ja autotalonpäällikkö

0400 617847

pekka.nuutinen@arita.fi

Aarne Uotinen

Huoltopäällikkö

040 9208613

aarne.uotinen@arita.fi

Varaosat

Mico Loiva

Varaosat

040 9208616

mico.loiva@arita.fi

Pasi Lehto

Varaosat

040 544 6617

pasi.lehto@arita.fi

Automyynti:


Arita Espoo

0300 472218

Järvenpään Auto-Arita

020 7580 700

Saimaan Auto-Arita Imatra

0300 472 200

Saimaan Auto-Arita Lappeenranta

0300 472 216